Tarih yazıyla başlar ve yazı insanlık tarihinin en değerli unsurlarındandır. Yazıyla birlikte iletişimde ayrı bir tarih başlar; yaşantılar, görüşler ve fikirler yazı ile hayat bulur. Geçmişi anlamamızı sağlayan ve geleceğe ışık tutan da yazıdır. Matbaa ise yazıların çoğaltılmasını ve kitlelere ulaşmasını sağlar. İletişim ne kadar önemliyse matbaa da o kadar önemlidir.

Günlük hayatımıza baktığımızda yaşamımızın her alanında baskılı ürünlerle karşılaşmaktayız. Haberleri almak için okuduğumuz gazeteler, dergiler, plastik poşetler ve ambalaj kutuları üzerindeki baskılar, kitaplar, broşür ve kataloglar, karton ambalajlar, içecek ve birçok ürün kutularının üzerindeki baskılar, hazır gıda poşetleri, birçok ambalajın üzerine yapıştırılmış olan etiketler, kartvizitler, takvimler ve birçok ürün hep matbaalarda üretilmektedir.

Teknolojinin gelişmesi matbaacılık sektörünü de etkilemiş ve üretimde kullanılan makineler bilgisayar kontrollü ve tam otomatik hale gelmiştir.

Matbaacılık alanında lider firma olmak çok zordur. İzmirform Matbaacılık, 1988 yılındaki kuruluşundan itibaren başarıları ile alanında öncü firmadır. İzmir’de özellikle Bilgisayar Form ve Sürekli Form alanında birçok ilke imza atan İzmirform, 2002 yılında kurumsal kimliğini başarı ile tamamlamıştır.

İzmirform, içinde bulunduğumuz bilgi çağında teknolojinin en yakın takipçisidir, matbaacılık, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulayabilenlerin işidir.

Günümüz matbaacılık ve tasarım sektörlerindeki gelişmelerinin yakın uygulayıcısı olan İzmirform Matbaacılık, 4000 m2’lik üretim ve tasarım merkezinde alanında uzman 40 personeli müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacıyla var gücüyle çalışmaktadır. Yıllık 2000 ton üretim kapasitesi ile İzmir’de en çok üretim hacmine sahip matbaaların başında yer alır.

“ İzmir Form kurumsal hizmetler markaların her zaman yanında ”

Matbaa ve baskı süreclerimizin tüm aşamalarında teorik ve pratik anlamda alanında uzman pazarlama ve müşteri ilişkileri ekibi, fiyatlandırma noktasından teslimat aşamasına kadar müşterilerimiz ile yakın iletişim içindedirler. Tecrübeli ve görsel tasarım bilgisine sahip profesyonel grafik ekibimiz, baskı süresince müşterilerinin düşünce ve isteklerini, titizlikle kağıda nakleder. Baskı öncesi ve sonrası ekibi ile satış sonrası lojistik servisi de müşterilerine kaliteli hizmeti en doğru zamanda teslim eder.

İzmirform Matbaacılık yenilikçi çalışma prensipleri ile yaptığı işe ve müşterilerine değer katarak, matbaa sektöründe lider konumunda olmanın haklı gururunu yaşamaktadır…

“ Sonucun iyisi kağıt üzerinde belli olur. Kağıt üstünde farklılık arayanlar bizi tercih ediyor, Tam 33 yıldır. ”